Ibuprofen gel

Per verpakking: 75ml

Merk: Healthypharm

Artikelnummer: 717158

EAN: 8714632044968


Voorraad:  ruim op voorraad

Review score: 5 (1 reviews)

Healthypharm Ibuprofen gel

1 x 75ml 

€ 5.95

€ 5.95

Korting €0.00 / 0%

3 x 75ml 

€ 17.85

€ 17.16

Korting €0.69 / 4%

Healthypharm Ibuprofen gel

Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter.

Ingredienten
Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide, hydrochloric acid.

Gebruik
Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal malen, maximaal 4 keer per dag.
Raadpleeg uw huisarts als Ibuprofen gel 5% na verloop van tijd geen verlichting biedt.

Houder van de vergunning voor het in de handel 
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

04-2015



Erg goede gel, spieren zijn tijdens sporten lekker los en vrijwel pijnloos.

Uitsluiting herroepingsrecht:

Verzegelde producten die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden en waarvan de verzegeling na levering is verbroken.
Alle uitsluitingen zijn te lezen in artikel 10 van de algemene voorwaarden van Thuiswinkel.org

Advertentie:

Meer informatie over Amiset - Liverite

Anderen bekeken ook:

Gerelateerde producten:

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

mis nooit meer iets. Laat die korting maar komen!

+31(0)20 435 00 00

klantenservice